Skip to Store Area:

Ostukorv (0)

Päevapakkumine

 Pakkumise lõpuni on:
Tehnogeense süsteemi murdmine  

Tehnogeense süsteemi murdmine

17,15 €

3,99 €

-77%

Püüdes avada lugejatele ust Eesti ja maailmakirjanduse varasalve, annab kirjastus ERSEN välja raamatuid erinevatest valdkondadest. Nende hulgas on ilukirjandus (nt. Harlequini armastusromaanid ja Dan Brown), käsiraamatud, terviseraamatud, esoteerika jt. Paljud saadaval ka e-raamatuna. www.ersen.ee

Kampaania reeglid:
- Maksimaalne kogus ühe tellimuse kohta on 1.
- Superhind kehtib ainult täna.
- Kogus on piiratud.

Pakkumisest lähemalt:

Kui teil ei ole erilisi voorusi ja andeid, siis ei ole teil teist teed, kui astuda üldisest rivist välja ja lubada enesele saada erakordseks. Kui teie käsutuses on raamatus esitatud vabanemise tehnika, suudate te luua endale millise tahes maailma. Teie intellekti jõud ja loominguline potentsiaal tõusevad geeniuse tasemele. Teil ei teki oma eesmärkide saavutamisel probleeme. Teie ees avaneb reaalsus tundmatul kujul, sellisena nagu see tegelikkuses ongi.

Kui teil on salaunistus, kui teie eesmärk on raskesti saavutatav, kui sedasama, mida teiegi tahate, tahavad paljud, kui peate oma unistuse järel pikas järjekorras seisma… Te peate teadma, et teil on eriline, harukordne võimalus. Võimalus omandada eelis, mida teistel ei ole. Te vähemasti peate teadma, et see on võimalik.

Kategooria: Transurfing
lSBN: 9789949254354
Ilmumisaeg: 18.12.2013
Formaat: Pehmes köites
Mõõtmed: 150x215 mm
Lehekülgi: 384 lk

Uued ja enimüüdud kingitused

Leht:
  1. 1
  2. 2
  3. Järgmine
Kuva toodet lehel

USB Webmail Notifier – Lauapostiljon

USB Webmail Notifier – Lauapostiljon. USB Webmail Notifier ühendub spetsiaalse programmi abil (lisatud komplekti) teie postkastiga ja kontrollib uute teadete olemasolu.

Võlumuinasjutud Teie lapsest (poisile) Kaanekujundus nr 2

Nimeline kinkeraamat lastele: "Võlumuinasjutud (Teie lapsest)" Kõigile, kes otsivad lapsele erilist kingitust! Võlumuinasjuturaamat, milles Teie laps on peategelane, on kinkeraamatu eriliik. Selle erakordse raamatu kahekümnes õpetlikus loos, kus headus võidutseb kurjuse üle, tegutseb koos teiste tegelastega ka Teie laps.

Palume Teil enne ostu vormistamist Gadget Mania e-poes täita tellimuse vorm aadressil www.kinkeraamat.ee. Need andmed on vajalikud Teie poolt tellitava nimelise raamatu jaoks.

 

Touch the bubble – Kombatavad mullid

Hämmastav küll, aga neid maagilisi mullikesi saab käega katsuda! Neid tekitatakse samamoodi kui tavalisi seebimulle, aga mõne sekundi õhus lennelnuna hakkavad nad tahkuma ega lõhke veel tükk aega.

Funny straws – Konstruktor "Pöörased kõrred"

Tee endale just säärane mega-toru, nagu soovid! Kui tahate, jooge kolmekesi ühest klaasist, aga kui tahad, joo üksi viiest klaasist korraga. Valmista endale isiklik «mix»! Valmista endale super-puper poolemeetrine toru ja saad juua mitte midagi kahlustava naabri klaasist!

Legere kontaktläätsede hoidja

Materjal: alumiinium, plastik Mõõdud: 8 х 6 cm

Giorgio märkmik

Universaalne märkmik, mida saate kasutama hakata nüüd või järgmistel aastatel. Materjal: must pehme lambanahk Mõõdud: 16 x 11 cm

Valuvigur: Cast Galaxy***

Võta lahti ja pane kokku tagasi !

Valuvigur: Cast Twist****

Võta lahti ja pane kokku tagasi !

Boy klammerdaja

Klammerdaja “Boy” Artikkel: 209007 Suurus: 6,5cm (h) Materjal: peegelpoleeritud nikkel

Leht:
  1. 1
  2. 2
  3. Järgmine
Kuva toodet lehel