Skip to Store Area:

Ostukorv (0)

Päevapakkumine

 Pakkumise lõpuni on:
Maybelline’i lugu ja kulissidetagune särtsakas peredünastia  

Maybelline’i lugu ja kulissidetagune särtsakas peredünastia

16,90 €

1,99 €

-88%

Püüdes avada lugejatele ust Eesti ja maailmakirjanduse varasalve, annab kirjastus ERSEN välja raamatuid erinevatest valdkondadest. Nende hulgas on ilukirjandus (nt. Harlequini armastusromaanid ja Dan Brown), käsiraamatud, terviseraamatud, esoteerika jt. Paljud saadaval ka e-raamatuna. www.ersen.ee

Kampaania reeglid:
- Maksimaalne kogus ühe tellimuse kohta on 1.
- Superhind kehtib ainult täna.
- Kogus on piiratud.

Pakkumisest lähemalt:

1915. aastal kõrvetas Mabeli-nimeline naine söögitegemise ajal ripsmed ning hetkel, mil ta otsustas välimuse taastamiseks katsetada imelist „haaremite saladust“ – segades kokku vaseliini, söetolmu ja põletatud korgist saadud tuha ning määrides sellega kulme ja ripsmeid –, astus kööki tema vend Tom Lyle Williams. Mabeli lihtne ilunipp köitis Tom Lyle’i meeli ja pani aluse tulevasele miljardi dollari ärile, mis on veel praegugi, pärast sajandi möödumist Ameerika ikooni staatuses. Tom Lyle’i õe auks sai firma nimeks Maybelline.

20. sajandi jooksul jõudis perefirma sarnaselt riigi ja pereliikmetega kasvada ja kahaneda ning paremaid ja halvemaid aegu üle elada. Chicagos esimese äri püsti pannud Williams sulgus aastaid hiljem Rudolfo Valentino villa väravate taha, et keegi ei saaks tema eraelus nuhkida, ning jätkas ettevõtte juhtimist distantsilt.

Nüüd, mil sellest on möödunud ligi sada aastat, tähistab tõestisündinud lugu ühe Ameerika ettevõtja elu. Fantaasia tõi talle uskumatu edu koostöös naisega, kes jäigi tema orbiidile tiirlema – Evelyn Boecherist kujunes Tom Lyle’i eluaegne kiindumus ja muusa. Evelyni pöörasest sarmist lummatud mees nimetas teda hellitavalt preili Maybelline’iks ning rajas nii mõnegi reklaamikampaania temasarnastele naistele, kes olid pilkupüüdvalt kaunid, karmid ja häbematud. Paraku langes edevusest pakatav Evelyn õnneküttide ja lõpuks salapärase mõrtsuka ohvriks, tema tapja isik on tänaseni välja selgitamata.

Kaasakiskuv ja inspireeriv jutustus ambitsioonidest, vedamisest, saladustest – aga ka armastusest ja andestusest. Lugu täis kangelaslikkust ja intiimsust ning ühe Ameerika ettevõttega seonduvaid kokkupõrkeid, sahkerdamist, muusikat ja tantsu.

SHARRIE LYNN WILLIAMS, Maybelline’i pärijanna ja perekonnaajaloo talletaja, on Maybelline’i firma rajaja Tom Lyle Williamsi vennapoja tütar ning Tom Lyle’i venna William Preston Williamsi ja tolle abikaasa Evelyn Boecher Williamsi pojatütar.

Kategooria: Elulood
lSBN: 9789949253050
Ilmumisaeg: 28.01.2013
Formaat: Pehmes köites
Mõõtmed: 150x215 mm
Lehekülgi: 432 lk

Uued ja enimüüdud kingitused

Leht:
  1. 1
  2. 2
  3. Järgmine
Kuva toodet lehel

USB Webmail Notifier – Lauapostiljon

USB Webmail Notifier – Lauapostiljon. USB Webmail Notifier ühendub spetsiaalse programmi abil (lisatud komplekti) teie postkastiga ja kontrollib uute teadete olemasolu.

Võlumuinasjutud Teie lapsest (poisile) Kaanekujundus nr 2

Nimeline kinkeraamat lastele: "Võlumuinasjutud (Teie lapsest)" Kõigile, kes otsivad lapsele erilist kingitust! Võlumuinasjuturaamat, milles Teie laps on peategelane, on kinkeraamatu eriliik. Selle erakordse raamatu kahekümnes õpetlikus loos, kus headus võidutseb kurjuse üle, tegutseb koos teiste tegelastega ka Teie laps.

Palume Teil enne ostu vormistamist Gadget Mania e-poes täita tellimuse vorm aadressil www.kinkeraamat.ee. Need andmed on vajalikud Teie poolt tellitava nimelise raamatu jaoks.

 

Touch the bubble – Kombatavad mullid

Hämmastav küll, aga neid maagilisi mullikesi saab käega katsuda! Neid tekitatakse samamoodi kui tavalisi seebimulle, aga mõne sekundi õhus lennelnuna hakkavad nad tahkuma ega lõhke veel tükk aega.

Funny straws – Konstruktor "Pöörased kõrred"

Tee endale just säärane mega-toru, nagu soovid! Kui tahate, jooge kolmekesi ühest klaasist, aga kui tahad, joo üksi viiest klaasist korraga. Valmista endale isiklik «mix»! Valmista endale super-puper poolemeetrine toru ja saad juua mitte midagi kahlustava naabri klaasist!

Legere kontaktläätsede hoidja

Materjal: alumiinium, plastik Mõõdud: 8 х 6 cm

Giorgio märkmik

Universaalne märkmik, mida saate kasutama hakata nüüd või järgmistel aastatel. Materjal: must pehme lambanahk Mõõdud: 16 x 11 cm

Valuvigur: Cast Galaxy***

Võta lahti ja pane kokku tagasi !

Valuvigur: Cast Twist****

Võta lahti ja pane kokku tagasi !

Boy klammerdaja

Klammerdaja “Boy” Artikkel: 209007 Suurus: 6,5cm (h) Materjal: peegelpoleeritud nikkel

Leht:
  1. 1
  2. 2
  3. Järgmine
Kuva toodet lehel