Ladusa kasutajaliidese taga peitub programm, mis varundab kõiki su draivereid juhuks, kui peaksid midagi kihva keerama. DriverMax töötab alates registreerimisest kuni teostuseni kiiresti ja laitmatult ega piirdu üksnes varundamisega.

Rakenduse käivitamisel küsitakse sult, kas tahad kasutada prooviversiooni või saada registreerimiskoodi. Kood on tasuta, piisab üksnes e-postiaadressi ja oma nime avaldamisest. Pärast koodi sisestamist ilmub selge nupuasetusega kasutajaliides: Driver Operations (draiverioperatsioonid), Updates and Identification (uuendused ja tuvastamine), Popular Hardware (populaarne riistvara). Hiirega ühe valiku kohale liikudes näed täiendavaid valikuid, mis võimaldavad draivereid eksportida ja importida või vaadata paigaldatud draiverite aruannet.

Uuenduste alt saad uuendada nii DriverMaxi tarkvara kui ka draivereid, ehkki DriverMaxi veebilehel on hoiatus, et allalaadimisfunktsioon hetkel ei tööta. Peale selle suudab programm tuvastada tundmatut tarkvara ja anda nõu populaarsemate riistvaravalikute suhtes, suunates sind eri videokaartide ja protsessorite statistikakogumikku.

Ent tugevaimad funktsioonid on draiverite varundamine ja taaspaigaldamine. Need töötavad ladusalt ning võimaldavad kasutajal varundada kõiki draivereid või koostada kohandatud nimekirja. „Kogemata“ kustutatud draiveri uuesti paigaldamine toimus valutult. Töötab nii Windows XP-s kui ka 32-bitises (kuid mitte 64-bitises) Windows Vistas, 7, 8. DriverMax on suurepärane abiprogramm, mis peaks ühtviisi meeldima nii algajatele, kogenud häkkeritele kui ka tavakasutajatele.

Väljatöötaja koduleht:
www.innovative-sol.com