Arvad, et sinu arvutisse ja välisseadmetele on uusimad draiverid paigaldatud? Arva uuesti. Üsna tõenäoliselt on sinu draiverid ajast ja arust ning see tekitab võimalikke jõudlus- ja turvaprobleeme.

Tasuta SlimDrivers pakub probleemile lahenduse, skaneerides arvutit ja selle külge ühendatud välisseadmeid eesmärgiga välja selgitada, kas neile on uuemaid draivereid saadaval. Lõpuks koostatakse aruanne aegunud draiveritest ja näidatakse sulle nimekirja. Draiveri uuendamiseks klõpsa “Download Update”, mis käivitab paigaldamisprotsessi. Kui draiverid on paigaldatud, tuleb nende kasutamiseks arvuti enamasti taaskäivitada.

Pane tähele, et draiverite allalaadimine ja paigaldamine võib süsteemis tõrkeid põhjustada, mistõttu tasub enne programmi kasutamist alati süsteemi taastuspunkt luua. (Soovi korral saab seda ka SlimDriveri abil teha.) Kui draiverite uuendamisel ilmneb probleeme, siis võid naasta punkti, kus süsteem on selline nagu enne uuendamist.

SlimDrivers leidis minu süsteemist, mida olin igati ajakohaseks pidanud, 19 aegunud draiverit. Paigaldasin kõigile draiveritele uuendused ja minu arvutisüsteem on nüüd tipp-topp. Kas jõudlus paranes? Kui jah, siis mitte märgatavalt, kuid iga IT-guru võib kinnitada, et värskeimad draiverid tagavad stabiilsema ja turvalisema süsteemi.

Üks asi võib sind SlimDriversi juures häirida: iga draiverit peab uuendama eraldi, koos on seda võimatu teha. See tähendab, et kui sul on palju aegunud draivereid, siis kulutad hulga aega nende uuendamisele ja arvuti korduvale taaskäivitamisele. Programmi tasuline versioon Driver Update uuendab draivereid korraga ja automaatselt. Selle aastane kasutusõigus maksab 29,97 dollarit.

Väljatöötaja koduleht:
www.driverupdate.net/