Skip to Store Area:

Ostukorv (0)

Praegu asute:

Happy Cube®

Happy Cube® – Lõbus Kuubik – erakordne leiutis

Saage tuttavaks seeria „Lõbus Kuubik“ ainukordsete 3D-keerdülesannetega! Need ei ole tavalised pusled, vaid tõeliselt unikaalsed, suurepäraselt aju treenivad ja ruumilist mõtlemist arendavad, nii laste kui täiskasvanute seas võrdselt populaarsed leiutised.

Täielik kollektsioon nuputamisülesandeid 2D-st 3D-ni – lihtsast keeruliseni. „Lõbusa Kuubiku“ seeria koosneb mitut liiki ja erineva keerukusastmega nuputamisülesannetest. Iga komplekt koosneb kuuest raami paigutatavast puslest. Põhiülesanne on olemasolevatest detailidest kokku panna kuubik. Kõige lihtsamad pusled on helesinist värvi, samas kui lillad võivad isegi kirglikele sedasorti pähklite sõpradele palju peamurdmist valmistada.

Pange kokku 6 detailist koosnev kuubik ja siis paigutage detailid jälle tagasi raami. Kasutage saadud kuubikuid keerukamate figuuride koostamiseks.

Missioonid ja mänguvariandid

Головоломки для детей HAPPY:)™ :: купить оптом

No nii, kas teil õnnestus kuubikud kokku panna? Suurepärane! Nüüd on käes aeg kõik detailid tagasi raami paigutada. Ärge arvake, et see on nii lihtne, kui esmapilgul võib tunduda. Kui selle ülesandega olete toime tulnud, võite asuda nuputusülesande kõiki detaile kasutades teisi mahulisi kujundeid konstrueerima. Üllatage sõpru ja sugulasi – looge enda disainitud mahuline konstruktsioone.

Kuidas valida puremiseks paras pähkel?

Головоломки для детей HAPPY:)™ :: купить оптом

Meelelahutus kogu perele. „Lõbusa Kuubiku“ nuputamisülesandeid tunnevad ja hindavad nii lapsed kui vanaemad-vanaisad. Mudilased, teismelised, täiskasvanud – see suurepärane mäng köidab õige pea neid kõiki. Nii ei olegi selles midagi imestamisväärset, et see mõistatusteseeria on pälvinud palju tunnustust ja suure hulga auhindu.

Raske valida? „Lõbusal Kuubikul“ on neli raskusastet, kõige väiksematele peamurdjatele alates 3. eluaastast – „Väike Geenius“, „Lõbusa Kuubiku“ keskmise raskusega originaalne variant üle 5 aasta vanustele ja kõige raskemad 7-aastastele ja vanematele mõeldud „Profikuubik“ ja „Marmorkuubik“ 9-aastastele ja vanematele. Kaks viimast pakuvad kindlasti huvi igas eas nuputamishuvilistele.