Skip to Store Area:

Ostukorv (0)

Praegu asute:

Valuvigurid

Seeria Cast Puzzle nuputamismänge toodab 1930. aastal asutatud Jaapani kompanii Hanayama Toy Co, mis saavutas praktiliselt kohe ühiskondliku tunnustuse kui traditsiooniliste Jaapani lauamängude tootja. Tootmine paistab silma kõrge kvaliteedi, mõistatused aga originaalsete, elust võetud ideedega.

Hanayama Jaapani nuputamismängud on mõistusele tõeline katsumus. Möödunud aegade ammuunustatud ja nüüd metalli valatud peamurdmismängud panevad lahenduste kallal tublisti vaeva nägema. Need on käele mõnusad katsuda, valmistatud kvaliteetsest metallist ega jäta külmaks ei last ega täiskasvanut. Kui Teil on plaanis teha originaalne ja meeldejääv kingitus, kinkige Hanayama. Teie kingitust ja Teid ennast jäädakse kauaks mäletama: lahendusi mõistatustele ei lisata.

Meie e-poes pakutavad Cast Puzzle mõistatused on välja töötatud Jaapani kompaniis Hanayama Toy Co koostöös tuntuimate eraisikutest kaastöötajatega. Kogu toodang kuulub autorikaitse alla.

Nuputamismängud jagunevad kuude raskusastmesse. Esimene on lahenduselt kõige lihtsam, kuues tase edasijõudnuile.

1* Lihtsad – Selles jaotuses on esindatud mõistatused, mille põhimõtteliselt lahendab ära igaüks ainult selle vahega, et ühel kulub 5 minutit, teisel paar tundi. Seda soovitame kingituseks inimesele, kes pole veel lahendanud tõsiseid peamurdmisülesandeid, see on ideaalseks kingiks ja arendavaks mänguasjaks lapsele.

2** Mitte väga lihtsad – Olenevalt Teie meelelaadist võib selguda, et lahendus saabub 10 minuti pärast, kuid tavaliselt leiavad selles jaotuses pakutavad mõistatused lahenduse mitte vähem kui paari tunniga. See on oivaline kink intellektuaalsete harjutuste huvilisele.

3*** Keerukad – Selles jaotuses on tõesti rasked mõistatused, mida juba ühe tunniga ei lahenda. See on kingitus tõsiste, ainult ühe õige lahendusega ülesannete fännidele.

4**** Väga keerukad – Selles jaotuses on esindatud nuputamismängud, mis ei lase Teil mitu õhtut igavust tunda.

5***** Veel keerukamad – Selles jaotuses on esindatud mõistatused, mis ei lase Teil palju õhtuid igavust tunda.

6****** Kõige keerukamad – Selles jaotuses on esindatud mõistatused, mis ei lase Teil väga palju õhtuid igavust tunda.

NB! Meiepoolt pakutavatel mõttemängudel ei ole lahendust lisatud, küll aga võib selle alati saada kui saadate e-maili: abi@gizmos.ee

Leht:
  1. 1
  2. 2
  3. Järgmine
Kuva toodet lehel
Valuvigur: Cast Vortex*****
10,40 €
Valuvigur: Cast Quartet******
10,40 €
Valuvigur: Cast Coaster****
10,40 €
Valuvigur: Cast Cuby***
10,40 €
Valuvigur: Cast Duet*****
10,40 €
Valuvigur: Cast Radix****
10,40 €
Valuvigur: Cast Chain******
10,40 €
Valuvigur: Cast Dolce***
10,40 €
Valuvigur: Cast Spiral*****
10,40 €
Valuvigur: Cast Amour*****
10,40 €
Valuvigur: Cast Enigma******
10,40 €
Valuvigur: Cast Flag*
10,40 €
Valuvigur: Cast Laby*****
10,40 €
Valuvigur: Cast News******
10,40 €
Valuvigur: Cast Ring II*****
10,40 €
Leht:
  1. 1
  2. 2
  3. Järgmine
Kuva toodet lehel