Skip to Store Area:

Ostukorv (0)

Praegu asute:

Rohkem pilte

  • Seltskonna kaardimäng

Seltskonna kaardimäng "Baila"

Toote kood: N10_001

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Vaata ka teisi tooteid firmalt Baila

Soovita sõbrale

Saadavus: Laos olemas

9,59 €
Pane ostukorvi


Kirjeldus

BAILA on ainulaadne seltskonna- ja joogimäng

Seda kaardimängu mängitakse vähemalt kolme inimesega ja igal mängijal peaks olema isiklik jook. Mängu kaardireegleid on kokku 14 ja ühed lihtsamad on näiteks “Mehed joovad”, “Naised joovad”, Joo ise”, “Vali kes joob” jne. Veidi keerulisemad ja lahedamad on sellised kaardid nagu “Reegel”, kus peab ise reegli välja mõtlema, kuidas jooma peab. Siis on veel “Lõuakuningas”, kus mängijal on õigus ükskõik mis mängu hetkel lõuast kinni võtta. See kohustab kõiki teisi mängijaid samuti lõuast kinni võtma ja kes viimane on, peab enda klaasis/pudelist lonksu võtma.

Mängukaardid laotatakse laua keskele ringikujuliselt ning ringi keskele asetsetakse klaas või tops. Kaardisegajast järgmine mängija võtab esimese kaardi ja asetab selle enda ette nii, et see kaart kõigile näha oleks ja edaspidi tuleb kaardil vastavaid ülesandeid täita :)

Meie eesmärk (juhul kui tarbitakse alkohoolseid jooke) ei ole võimalikult palju inimesi võimalikult kiiresti täis joota :) Meie töötame selle nimel, et inimestel rohkem positiivseid elamusi oleks. Juhul kui tarbid alkoholi, tarbi mõõdukalt!

- Mängupaki mõõtmed on 5,5*8,5*3,5 cm.
- Mäng sisaldab 14 erinevat ülesannet, iga ülesandekaart kordub 4 korda, kokku on 57 mängukaarti (sh. üks tagavarakaart) + seitsmekeelne juhend.
- Sobib vanusele 16+
- Mäng on seitsmekeelne (eesti-, vene-, inglise-, saksa-, läti-, soome- ja rootsi keeles).