Skip to Store Area:

Ostukorv (0)

Praegu asute:

Telli RSS voog

Vidinad

Mis on vidinad?

Vidin (ingl k gadget) on mingi ese, mis ühendab endas:

* viimaseid tehnoloogilisi ja teaduslikke väljatöötlusi peaaegu kõikidest valdkondadest alates kõige lihtsamatest ning lõpetades sellistega, kus on kasutatud NASA või muude maailmanimedega firmade uusi materjale;
* ebatavalist (tootekujunduslikku) lähenemist, mis väljub tavapärasusest, kujunenud stereotüüpidest ja stampidest.

Absoluutselt iga ese on omamoodi unikaalne ja selles on kordumatu omapära. Seetõttu ei tule teil enam pead murda igavese küsimuse kallal: “Mida kinkida sünnipäevaks?”, kuna enamik vidinaid on ideaalne kingitus nii eelkooliealistele ja tänapäeva teismelistele kui ka isegi nende vanematele, sest igal täiskasvanul esineb momente, kui tahaks kõik sinnapaika jätta ja end lapsena tunda.

Kuid see pole veel kõik. Igal vidinal on palju esmapilgul märkamatuid kasutusalasid. Need võivad saada tõeliseks leiuks tootekujundajatele ning baaride, kohvikute, diskoklubide ja restoranide omanikele. Seepärast lugege palun tähelepanekult iga toote kirjeldust ja vaadake videot.

Leht:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. Järgmine
Kuva toodet lehel

Souvenir 55 Parts – Maja 55

39,90 €
Tellimisel

Antud komplektis on kaks akent ja lahtikäiv uks. Saab ehitada väiksema maja, kaevu, lihtsama aia, kiige jne. Ühildub teiste palkehitise seeria komplektidega.

77 Parts Farm Construction Set – Farmi komplekt 77

43,10 €
Tellimisel

Saab ehitada lauda, varjualuse, kaevu, lihtsama aia, kiige jne. Ühildub teiste palkehitise seeria komplektidega. Kaasas kolm looma. Ostes eraldi juurde akende-uste komplekti, võimaldab ehitada kinniseid hooneid.

80 Parts Fort Construction Set – Kindluse komplekt 80

44,90 €
Tellimisel

Saab ehitada ülestõstetava uksega kindlusevärava, auto, varjualuse, kaevu, lihtsama aia, kiige jne. Ühildub teiste palkehitise seeria komplektidega. Kaasas rataste komplekt ja ülestõstetav uks. Ostes eraldi juurde akende-uste komplekti, võimaldab ehitada kinniseid hooneid.

111 Parts Construction Set – 111 osaline komplekt

41,90 €
Tellimisel

Saab ehitada hoonete kompleksi, (varjualuse, kaevu, lihtsama aia, kiige jne). Ühildub teiste palkehitise seeria komplektidega. Ostes eraldi juurde akende-uste komplekti, võimaldab ehitada kinniseid hooneid.

222 Parts Construction Set – 222 osaline komplekt

Saab ehitada hoonete kompleksi, (varjualuse, kaevu, lihtsama aia, kiige jne.) Ühildub teiste palkehitise seeria komplektidega. Ostes eraldi juurde akende-uste komplekti, võimaldab ehitada kinniseid hooneid

444 Parts Construction Set – 444 osaline komplekt

110,70 €
Tellimisel

Saab ehitada suurema küla (varjualuse, kaevu, lihtsama aia, kiige jne). Ühildub teiste palkehitise seeria komplektidega. Ostes eraldi juurde akende-uste komplekti, võimaldab ehitada kinniseid hooneid.

772 Parts Construction Set – 772 osaline komplekt

158,00 €
Tellimisel

Saab ehitada suuri külasid, linnu jne.Ühildub teiste palkehitise seeria komplektidega. Ostes eraldi juurde akende-uste komplekti, võimaldab ehitada kinniseid hooneid.

Städtebau 107 Parts – Linnaehitaja

37,40 €
Tellimisel

Puidust ehituskomplekt.

Architect 63– Arhitekt 63

22,10 €
Tellimisel

Ehita enda kirik, kindlus või mis iganes soovid. Piirideks on fantaasia ja loovus. Komplekt koosneb puidust väikedetailidest.

Leht:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. Järgmine
Kuva toodet lehel