Skip to Store Area:

Ostukorv (0)

Praegu asute:

Pahadele poistele

Kuva toodet lehel

Seltskonna kaardimäng "Baila"

BAILA on ainulaadne seltskonna- ja joogimäng. Seda kaardimängu mängitakse vähemalt kolme inimesega ja igal mängijal peaks olema isiklik jook. Mängu kaardireegleid on kokku 14 ja ühed lihtsamad on näiteks “Mehed joovad”, “Naised joovad”, Joo ise”, “Vali kes joob” jne.

Smoking Mittens – Labakud suitsetajatele

Smoking Mittens – Labakud suitsetajatele. Kirglikele suitsetajatele on külmal aastaajal õues suitsetamisega kaasnevad ebameeldivused hästi teada.

JUGIT - kilepaki kann

JUGIT - kilepaki kann. On vastupidavast plastist. Sobib enamikule müügil olevatele kilepakenditel, mille mahuks 1 liiter.

Lõbus lauamäng "Baila Afterparty"

Lõbus lauamäng "Baila Afterparty" .Baila Afterparty on üks uutest Baila mängudest lisaks Baila kaardimängule. Mängu mängitakse vähemalt kahe inimesega. Mängus on kolm tasandit: Eelpidu, Klubiring ja Kodutee. Mängu käigus juhtub palju lahedaid stsenaariume, millega kaasnevad erinevad vahvad ülesanded.

“On This Day” kalender

17,50 €
Tellimisel

See lahe ja värvikirev seinakalender toob sinu hommikutesse killukese ajaloohõngu. Iga päeva jaoks on eraldi ruuduke, milles pole iseenesest midagi uut, kuid oot-oot… kõik ruudukesed on soojustundlikud ja kui sa neid puudutad, siis haihtub must kattevärvus...

Seltskonna kaardimäng "Baila 2"

Baila 2 on Baila vend. Mängi eraldi või mõne teise Baila mänguga segatult. Baila 2-s on 14 uut reeglit veelgi lahedamate ülesannetega! Seda mängitakse vähemalt 3 inimesega.

Kaardimäng “Moonshine“

Kui tunned endas ürgset kutset või su hinges peidab end loom! Uus ja põnev seltskonna mäng igaks olukorraks! Mängimine on lihtne ja kaasahaarav! Mängupakis on 60 kaarti!

Kaardimäng “Moonshine Extra Horror“

Kui tunned endas ürgset kutset või su hinges peidab end loom! Uus ja põnev seltskonna mäng igaks olukorraks! Mängimine on lihtne ja kaasahaarav! Mängupakis on 60 kaarti!

Kaardimäng “Moonshine Extra HOT“

Oled hankinud juba mõne eelmise Moonshine mängu? Extra Hot mängupakk sisaldab 20 hästi läbimõeldud kaarti. Kaardipakk on suunatud paaridele või vaba maailmavaatega seltskondadele. Ürgselt romantiline pakk on segatav kõikide Moonshine kaardimängudega.

Kuva toodet lehel