Skip to Store Area:

Ostukorv (0)

Praegu asute:

Teaduslikud

Kuva toodet lehel

Egglings – Lillepott

14,00 €
Tellimisel

Disainer Tsutoma Iseya vaatas munakoort, vaimustus ja valmistas sellest omapärase lillepoti Eggling!

Magic Rotating Globe – Pöörlev gloobus

Magic Rotating Globe – Pöörlev gloobus. Originaalne detail teie töölaual. Gloobus pöörleb ümber oma telje ja kui talle ülevalt survet avaldada, hakkab pöörlema vastupidises suunas.

“On This Day” kalender

17,50 €
Tellimisel

See lahe ja värvikirev seinakalender toob sinu hommikutesse killukese ajaloohõngu. Iga päeva jaoks on eraldi ruuduke, milles pole iseenesest midagi uut, kuid oot-oot… kõik ruudukesed on soojustundlikud ja kui sa neid puudutad, siis haihtub must kattevärvus...

Väike Geenius (Little Genius) - Nuputamiskomplekt

Iseseisvalt mängides tabab laps loogikat, ruumi, vormi, osade ja terviku omavahelisi seoseid. Nii lõbusalt ei ole esimesed sammud matemaatikas veel kunagi kätte tulnud! Kuuest mõistatusmängust koosnev komplekt Little Genius (Väike Geenius) on mõeldud kõige väiksematele, üle 3-aastastele puslesõpradele. Laste keeleliste oskuste arendamiseks on selle sarja detailidel kujutatud naljakad pildid.

Komplekt Profikuubik (Profi Cube)

Komplektid Profi Cube (Profikuubik) on kõrgema keerukusastmega ja seepärast päris algajatele ei sobi. Kõigil pusledel on ainult üks lahendusvariant, mille leidmine ei ole kuigi lihtne. Mõistatusmängud on mõeldud lastele vanuses 7-99 eluaastat. Kõik kuus komplekti kuuluvat puslet on kujult ja värvilt erinevad ja kõik nad kannavad mõne üle maailma tuntud inimese nime (Confucius, Rubens jne).

Komplekt Marmorkuubik (Marble Cube)

Kuuest mõistatusmängust koosnev komplekt Marble Cube (Marmorkuubik) 9-aastastele ja vanematele lastele on kõige kõrgema raskusastmega ja kujutavad endast keerulist ülesannet isegi täiskasvanud pähklipurejatele. Kõigil pusledel on ainult üks lahendusvariant, mille leidmine ei ole kuigi lihtne. Mõistatusmängud on mõeldud lastele vanuses 7-99 eluaastat.Kõik kuus komplekti kuuluvat puslet on kujult ja värvilt erinevad ja kõik nad kannavad mõne üle maailma tuntud inimese nime. Näiteks helesinine pusle on Martin Luther King, roheline aga Umar Hajjam.

Kosmo-pusle (Spase Puzzle)

9,00 €
Tellimisel

Kosmo-pusle (Spase Puzzle)
Lastele alates 7. eluaastast. Ülesanne: Kokku tuleb panna mitte enam kuubik, vaid 12 viisnurksest detailist koosnev kera. Kera detaile saab ühendada tavaliste Lõbusate Kuubikutega ja luua kõikvõimalikke multikombinatsioonide.

Komplekt BauBox

9,00 €
Tellimisel

Komplektis on 4 mõistatusmängu. Mängu esimene ülesanne – panna kokku kuuest pehmest tahust koosnev kuubik. Tahud on välja lõigatud nii, et see õnnestub igal juhul ja laps kogeb talle nii olulist võidurõõmu. Samuti saab tahkude värve kombineerida ja kõigist mänguasja detailidest keerulisemaid figuure ehitada. Viimane ülesanne – paigutada tahud tagasi raami sisse.

Touch the bubble – Kombatavad mullid

Hämmastav küll, aga neid maagilisi mullikesi saab käega katsuda! Neid tekitatakse samamoodi kui tavalisi seebimulle, aga mõne sekundi õhus lennelnuna hakkavad nad tahkuma ega lõhke veel tükk aega.

Kuva toodet lehel